Grafik komputerowy

Zakres obowiązków:
– tworzenie grafiki do gier, książek i aplikacji mobilnych dla dzieci,
– tworzenie grafiki do gier i aplikacji mobilnych,
– tworzenie grafiki do animowanych tapet.

Wymagania:
– znajomość oprogramowania graficznego: Adobe Photoshop i Illustrator,
– kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność w pracy, dbałość o szczegóły,
– mile widziana umiejętność tworzenia animacji 2D,
– mile widziana znajomość środowiska MacOS,
– mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
– szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
– pełną satysfakcji i wyzwań twórczą pracę,
– elastyczne godziny pracy,
– bardzo dobrą lokalizację biura (Centrum),
– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i portfolio na office@amaxsoftware.com

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie aktualnej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych:

 

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Amax Software Sp. z o.o. w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem danych jest Spółka Amax Software Sp. z o.o. Wiem, że podanie przez mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania moich danych osobowych w zakresie, w jakim przekazane przeze mnie dane wykraczają poza dane, których można żądać od kandydata do pracy na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jest moja zgoda. Dane nie będą przekazywane żadnym odbiorcom. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. W takiej sytuacji, moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.
Zostałem poinformowany, że mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zostałem poinformowany, że dane osobowe Uczestników procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a następnie zostaną usunięte.